Настільний теніс

Перемога Маргарити Песоцької на турнірі світової серії!

Вітаємо Маргариту Песоцьку з перемогою на турнірі світової серії!

8 травня стартував черговий турнір світової серії. Це відкритий чемпіонат Словенії - турнір категорії «Challenge». Чи під силу, цей турнір набагато сильніше минулого відкритого чемпіонату Сербії. У чоловіків в Словенії є і представники ТОП-30 світового рейтингу і ТОП-40. З першої сотні в Словенію приїхало 17 гравців. У жінок з ТОП-100 24 спортсменки. У числі учасників є і українські гравці: Маргарита Песоцька, Соломія Братейко, Олександр Дідух і Юрій Надольний.

Наша спортсменка - лідер українського жіночого настільного тенісу Маргарита Песоцька зуміла дійти до фіналу турніру серії Challenge - Slovenia Open, де в запеклій боротьбі програла угорці жоржини Поті, причому у вирішальній партії у українки було два матчбола, і вона була на відстані одного очка від історичної першої перемоги на турнірі протур. Втім, і в фінал турнірів протур до цього ніхто з українок раніше не пробивався.

На шляху до вирішального матчу турніру Песоцька обіграла кількох дуже сильних представників азіатського континенту, а також австрійку японського походження Юи Хамамото і американку китайського походження Лілі Жанг. У півфіналі Маргарита не залишила жодних шансів на перемогу 14-річної Сацуки Одо з Японії, в той час як сіяна другий Пота в семи партіях обіграла Су Вай Ям з Гонконгу.

Фінал був абсолютно рівним матчем, але кожен раз Песоцька була трохи попереду. Вона вела 1-0, 2-1, 3-2 по партіях. У 6-му сеті мінімальну перемогу здобула Пота, а вирішальна партія стала справжньою драмою. За рахунку 9:10 українка чудовою багатоходової атакою виграла очко, відігравши матчбол, а потім блискучою атакою бекхенд заробила вже свій матчбол. Однак в наступному розіграші схожа атака Риті не вдалася. І все-таки потім знову Песоцька вийшла вперед, а після подачі Поти спробувала відразу перейти в атаку. Але знову помилка. Потім вже угорка вийшла вперед, і Рита зрівняла рахунок - 13:13. І все-таки Поті пощастило більше, і наступні два очка завоювала вона ...

Вітаємо Маргариту Песоцьку і її особистого тренера і маму Маргариту Анатоліївну Песоцьку з срібною медаллю і бажаємо подальших успіхів!