Біатлон

Склад збірної україни з біатлону

Вівторок, 09 квітня 2024 12:42
Федерація біатлону України під час проведення підсумкової конференції сезону-2023/24 оголосила склади команд на наступний змагальний рік. До складу жіночої збірної не потрапила Дар’я Блашко та олімпійська чемпіонка Олена Білосюк. До складу чоловічої команди не увійшов Артем Прима. Старшим тренером жіночої збірної України залишився Микола Зоц. З чоловічою командою працюватиме Надія…

Срібло у Різдвяній гонці-2021

Вівторок, 28 грудня 2021 22:44
Вітаємо Юлію Джиму, яка разом з Дмитром Підручним здобула срібло у масовому старті у Різдвяній гонці у Рупольдінгу , а у гонці переслідування українська команда зайняла 8-мі місце,

Чемпіонат України 2021 у Буковелі

Понеділок, 27 грудня 2021 23:05
На чемпіонаті України, який відбувся у Буковелі, Лілія Стебліна у складі команди м. Києва в естафеті 4х6 км зайняла 3 місце. Вітаємо! В одиночній змішаній естафеті - 7 місце. У спринті 11.5 км - 11 місце.
Вітаємо Юлію Джиму, яка у складі збірної України, виборола бронзу чемпіонату світу з біатлону! Естафета. Жінки1. Норвегія (0+11)  1:10:39,02.  Німеччина (0+5)  +8,83. Україна (0+7)  +9,24. Білорусь  (0+8)  +28,85. Швеція (0+9)  +47,96. Польща  (0+6)  +52,1 У змішаній естафеті за участю Юлії Джими збірна Україна була четвертою. Змішана естафета1. Норвегія (0+11)  1:20:19,32.…

Срібло етапу Кубку Світу з біатлону

Понеділок, 25 січня 2021 09:43
Вітаємо Юлію Джиму зі срібною нагородою сьомого етапу Кубку Світу!    Індивідуальна гонка. Жінки     1.  Ліза Тереза Хаузер  (0+0+1+0)  42:29,3    2.  Юлія Джима  (0+0+0+0)  +43,7    3.  Анаіс Шевальє-Буше  (0+0+0+1)  +1:04,0 По матеріалам Федерації біатлону України
Юлія Джима фінішувала у топ-10 на етапі кубку світу в Обергофі у спринті. У змішаній естафеті Юлія у складі збірної України була десятою.
У складі збірної команди України Юлія Джима зайняла четверте місце на етапі кубку світу в Нове-Место.
Збірна України, у складі якої була Юлія Джима, виборола золоту нагороду у змішаній естафеті на чемпіонаті Європи! Вітаємо!
Юлія Джима в складі жіночої естафети зайняла п'яте місце на Чемпіонаті світу в Антхольц-Антерсельва.