Біатлон

Срібло у Різдвяній гонці-2021

Вівторок, 28 грудня 2021 22:44
Вітаємо Юлію Джиму, яка разом з Дмитром Підручним здобула срібло у масовому старті у Різдвяній гонці у Рупольдінгу , а у гонці переслідування українська команда зайняла 8-мі місце,

Чемпіонат України 2021 у Буковелі

Понеділок, 27 грудня 2021 23:05
На чемпіонаті України, який відбувся у Буковелі, Лілія Стебліна у складі команди м. Києва в естафеті 4х6 км зайняла 3 місце. Вітаємо! В одиночній змішаній естафеті - 7 місце. У спринті 11.5 км - 11 місце.
Вітаємо Юлію Джиму, яка у складі збірної України, виборола бронзу чемпіонату світу з біатлону! Естафета. Жінки1. Норвегія (0+11)  1:10:39,02.  Німеччина (0+5)  +8,83. Україна (0+7)  +9,24. Білорусь  (0+8)  +28,85. Швеція (0+9)  +47,96. Польща  (0+6)  +52,1 У змішаній естафеті за участю Юлії Джими збірна Україна була четвертою. Змішана естафета1. Норвегія (0+11)  1:20:19,32.…

Срібло етапу Кубку Світу з біатлону

Понеділок, 25 січня 2021 09:43
Вітаємо Юлію Джиму зі срібною нагородою сьомого етапу Кубку Світу!    Індивідуальна гонка. Жінки     1.  Ліза Тереза Хаузер  (0+0+1+0)  42:29,3    2.  Юлія Джима  (0+0+0+0)  +43,7    3.  Анаіс Шевальє-Буше  (0+0+0+1)  +1:04,0 По матеріалам Федерації біатлону України
Юлія Джима фінішувала у топ-10 на етапі кубку світу в Обергофі у спринті. У змішаній естафеті Юлія у складі збірної України була десятою.
У складі збірної команди України Юлія Джима зайняла четверте місце на етапі кубку світу в Нове-Место.
Збірна України, у складі якої була Юлія Джима, виборола золоту нагороду у змішаній естафеті на чемпіонаті Європи! Вітаємо!
Юлія Джима в складі жіночої естафети зайняла п'яте місце на Чемпіонаті світу в Антхольц-Антерсельва.
Юлія Джима в складі змішаної естафети зайняла п'яте місце на на чемпіонаті світу в Антхольц-Антерсельва.