Настільний теніс

Участь спортсменів КМШВСМ у відкритому чемпіонаті Хорватії з настільного тенісу

З 14 по 18 травня в Загребі понад 250 спортсменів з 45 країн боролися за перемогу. Серед учасників наші українські гравці: Євген Прищепа, Ярослав Жмуденко, Віктор Єфімов, Олександр Дідух, Юрій Надольний, Тетяна Біленко, Анна Гапонова та Анна Фарладанською.

 

У чоловіків Chuang Chih-Yuan з Тайваню і Kristian Karlsson зі Швеції очолили лист посіву. Sato Hitomi і Shibata Saki (обидві Японія) в лідерах посіву у жінок. У число сіяних в одиночному розряді потрапили і Анна Гапонова (11-я позиція) і Тетяна Біленко (18-я позиція). Решта змушені грати кваліфікаційні групи. У парному розряді через кваліфікацію пройшли Євген Прищепа разом з Віктором Єфімовим, Юрій Надольний разом з Matthew LEHMANN (Канада) і Тетяна Біленко разом з Ганною Гапонової.

Євген Прищепа і Олександр Дідух пройшли кваліфікаційний відбір і потрапили в основну сітку. Євген Прищепа виграв обидва групових поєдинку і, посівши перше місце в групі, потрапив в «основу». Олександр Дідух також зайняв перше місце в групі, обігравши всіх суперників, але змушений був грати ще і стикового матч проти 16-річного хорвата Ivor Ban, який Олександр з рахунком 4: 2 виграв.

Віктор Єфімов, Юрій Надольний, Ярослав Жмуденко та Анна Фарладанською вибули з боротьби в одиночному розряді після кваліфікації. Анна Фарладанською виграла перший матч проти Дар'ї Чернової, але поступилася румунці Adina Diaconu і посіла друге місце. Також як і Віктор Єфімов та Юрій Надольний. Віктор Єфімов, в принциповому матчі за першість в групі, з рахунком 2: 3 поступився Зохіду Кенжаеву. Суперники чудово знають один одного: Віктор виступав разом з Зохідом за «ПАС-АВТО» м. Чернігів Юрій Надольний обіграв литовця Рімаса Лесіва, але в боротьбі за перше місце в групі поступився представнику Аргентини Gaston Alto 0: 3. Такий же баланс (одна перемога і одна поразка) у Ярослава Жмуденко. Але серед трьох гравців в групі вийшла «крутка» і, через погану різниці виграних і програних сетів, Ярослав зайняв третє місце.

Євген Причепа і Віктор Єфімов відбулися три раунди кваліфікації в чоловічому парному розряді і вийшли в основну сітку. Завтра в матчі 1/8 фіналу вони зіграють проти шведів Anton Kallberg і Truls Moregard. Тетяна Біленко разом з Ганною Гапонової зупинилися в кроці від попадання в основну сітку. Юрій Надольний разом з Matthew Lehmann програли у другому колі кваліфікації.

Після першого дня основної сітки в Хорватії боротьбу за медалі продовжили Тетяна Біленко. Анна Гапонова, Олександр Дідух і Євген Прищепа програли на різних стадіях.

Тетяна Біленко обіграла в першому колі представницю Тайваню Huang Yu-Wen, а потім сильну Hashimoto Honoka з Японії. Японка також грає в «захисті», так що гра була затяжною. Hashimoto Honoka не так хороша в атаці, як інші представниці Японії, який грає в захисному стилі, і цим змогла скористатися Тетяна Біленко.

Останньою з боротьби вибула Тетяна Біленко. Вона програла в 1/8 фіналу Shin Yubin (Південна Корея) і не змогла потрапити до чвертьфіналу відкритого чемпіонату Хорватії.

Євген Прищепа обидва рази оступався на одному і тому ж суперника - Anton Kallberg. В основній сітці парного розряду Євген разом з Віктором Єфімовим поступилися в 1/8 фіналу шведам Anton Kallberg і Truls Moregard. В одиночному розряді Євген здобув чудову перемогу над Andrej Gacina з Хорватії. А в матчі 1/16 фіналу Євген поступився Anton Kallberg.

Анна Гапонова перший матч в сітці виграла легко, 4: 0. А в другому поєдинку, проти Sun Jiayi з Хорватії, не змогла знайти ключі до перемоги і поступилася 1: 4.
Олександр Дідух не зміг обіграти чемпіона Європи до 21 року Darko Jorgic. Хоча за рахунком все сети були дуже рівними і при успіху все могло скластися по-іншому.

Бажаємо нашим спортсменам витримки і віри в свої сили!

http://www.uttf.com.ua

  • травня 19, 2019