Настільний теніс

Гуд Вероніка виборола командне срібло у 4-му турі Супер ліги

Вітаємо Гуд Вероніку з командною срібною нагородою у четвертому турі Супер ліги серед жіночих команд!

В місті Суми в спортивному залі Сумського державного університету з 1 по 4 травня 2019 року відбувся четвертий заключний тур Супер ліги серед жіночих команд. На тур приїхали дев’ять команд з 10 (не приїхала команда «Батерфляй - Україна» м. Київ).

Перше місце виборола команда «СумДУ - Грація» м. Суми( Храмцова Анна, Димитренко Анастасія, Шумакова Поліна, Кокуніна Яніна), яка не програла жодного матчу в 4 турі.

Друге місце посіла команда «ДЮСШ-1- м. Львів – Naftogaz м. Київ»(Гуд Вероніка, Підлипна Ірина, Варава Катерина), яка відстала від першого місця на 9 очок.

Доля третього місця вирішувалась в поєдинку між командами «Гурман»- ДЮСШ-3 м. Київ та командою «Аделаїда»-2 м. Херсон. В разі перемоги команди «Гурман»- ДЮСШ-3 м. Київ вона стала б бронзовим призером, в іншому випадку третю сходинку посідала команда « ДЮСШ-3» м. Київ. Рахунок матчу 4:3 на користь команди Гурман»- ДЮСШ-3 м. Київ і вона становиться бронзовим призером Супер ліги (Норкулова Мехринисо, Магдієва Мархабо, Івахів Валерія).

Вітаємо призерів Супер Ліги серед жіночих команд і бажаємо їм наступних перемог!

В додатках можливо ознайомитись зі списками та підсумковою таблицею Супер ліги.

http://www.uttf.com.ua

  • травня 15, 2019