Фехтування

ЧУ з фехтування на шпагах

Вітаємо спортсменів КМШВСМ з високими досягеннями на чемпіонаті України із фехтування на шпагах.

У столиці розпочались найрейтинговіші національні змагання цього року – чемпіонат України. Першими на доріжки вийшли шпажисти, які визначали найсильніших в індивідуальному та командному турнірі 10-11 жовтня.

В особистих змаганнях на найвищу сходинку п’єдесталу піднялись ужгородчанин Анатолій Герей і киянка Влада Харькова. У вирішальному поєдинку чемпіонату Герей із мінімальною перевагою здолав харків’янина Романа Свічкаря (15:14), Харькова ж виграла у львів’янки Ксенії Пантєлєєвої (15:11) і таким чином взяла реванш за поразку у фіналі Кубка України, що приймав Київ цього вересня.

Усі ж бронзові нагороди зібрали київські шпажисти і шпажистки – Олена Кривицька, Анна Деркач, Нікіта Кошман і Євген Макієнко. У півфіналі Кривицькій не вистачило одного уколу для звитяги над Харьковою (14:15), Деркач не впоралась із Пантєлєєвою (13:15), коли Кошман дав рівний бій Герею (14:15), а Макієнко програв Свічкарю (11:15).

Щодо командних змагань, то володарями золотих медалей стали перші київські команди, які представляли Ян Сич, Володимир Станкевич, Ігор Рейзлін, Юрій Тараненко та Марія Волошина, Олена Кривицька, Інна Бровко, Влада Харькова.

Срібло виграли ж представниці «Київ-2» – Фейбі Бежура, Анна Деркач, Дарина Варфоломєєва й Анастасія Спас,  а також спортсмени з «Харків-2» – Андрій Деркач, Максим Карюченко, Андрій Опанасенко і Денис Потапенко.

Бронзові нагороди розділили харківські фехтувальники Євгеній Горбачук, Євген Миргородський, Роман Свічкар, Максим Хворост і львів’янки Ксенія Пантєлєєва, Дарина Садова, Юлія Свистіль та Софія Слюсарєва.

По матеріалам Федерації фехтування України

  • жовтня 12, 2020