Фехтування

Кубок України із фехтування на шпагах

Вітаємо спортсменів КМШВСМ з високими досягеннями на кубку України із фехтування на шпагах.

Киянин Ян Сич і львів’янка Ксенія Пантєлєєва виграли Кубок України з фехтування на шпагах, що проходив 25-26 вересня в столиці.

У фіналі Сич з мінімальною перевагою переміг харків’янина Романа Свічкаря – 10:9. Пантєлєєва же у своєму заключному поєдинку обіграла представницю столиці Владу Харькову – 15:10. Таким чином Ян захистив минулорічний титул, а Ксенія суттєво покращила свої позиції - у 2019-му вона показала 18-й результат.

Бронзові медалі в індивідуальній першості дістались ужгородчанину Анатолію Герею, а також киянам Нікіті Кошману, Олені Кривицькій і Фейбі Бежурі.

У чоловічих півфіналах Герею не вистачило одного уколу для звитяги над Сичем (14:15), Кошман, у свою чергу, поступився Свічкарю (12:15). Щодо жіночих змагань, то на цій стадії Кривицька не впоралась із Пантєлєєвою (10:15), а Бежура програла Харьковій (8:15).

У командному турнірі золото залишилось за киянами – збірними КМШВСМ (Фейбі Бежура, Вероніка Булко, Олена Кривицька, Влада Харькова; Ян Сич, Володимир Станкевич, Юрій Тараненко, Павло Трофименко).

У жіночому фіналі київські шпажистки перемогли львів’янок Ксенію Пантєлєєву, Дар’ю Садову, Юлію Свистіль і Софію Слюсарєву (45:27). У чоловічому вирішальному поєдинку столичні фехтувальники в непростому протистоянні здолали харків’ян Євгена Горбачука, Євгена Миргородського, Романа Свічкаря й Максима Хвороста (38:36).

Бронзу Кубка України між собою розділили спортсмени з команд «КМШВСМ-1» (Микита Кошман, Віталій Медведєв, Євген Макієнко, Ігор Рейзлін) і «КМШВМС-3» (Дар’я Варфоломєєва, Єва Мазур, Анастасія Самко, Наталія Степанян).