Фехтування

Високі досягнення на чемпіонаті світу з фехтування!

Вітаємо Ігоря Рейзліна з золотом чемпіонату світу серед військовослужбовців!

А також Фейбі Бежуру, Інну Бровко та Олену Кривицьку зі срібною медаллю чемпіонату світу серед військовослужбовців!

А також Олену Вороніну разом з дівчатами зі збірної України - з бронзовою нагородою!

Наш шпажист Ігор Рейзлін став переможцем змагань, коли ще один українець Роман Свічкар зупинився за крок від медалі, склавши зброю в 1/4 фіналу.

Шаблістка Аліна Комащук, у свою чергу, показала третій результат, поступившись у бою за вихід у фінал олімпійській чемпіонці Яні Єгорян з Росії. Юлія Бакастова, як і Свічкар, потрапила в топ-8 найсильніших фехтувальниць турніру.

У китайському Ухані завершився чемпіонат світу серед військовослужбовців.

У командних змаганнях наші фехтувальники здобули одразу три комплекти нагород.

Шпажистки Фейбі Бежура, Інна Бровко та Олена Кривицька виграли срібні медалі, поступившись у фіналі росіянкам з рахунком 30:45.

Жіноча збірна шаблісток у складі Аліни Комащук, Олени Вороніної та Юлії Бакастової посіла третє місце. У поєдинку за вихід у півфінал вони програли Китаю (32:45), а в зустрічі за бронзу виявились сильнішими за польських фехтувальниць (45:41).

Українська чоловіча команда з фехтування на шаблях також виграла бронзові медалі. В 1/2 фіналу Юрій Цап, Олексій Стаценко і Андрій Ягодка не впорались з Росією (35:45), але після реабілітувались у зустрічі з Німеччиною (45:20).

Наші шпажисти Роман Свічкар, Максим Хворост та Ігор Рейзлін, у свою чергу, посіли п’яте місце, зупинившись за крок від нагород світової першості.