Фехтування

Ігор Рейзлін у топ-6 на етапі Кубка світу

Ігор Рейзлін - 6-ий в індивідуальному заліку на етапі Кубка світу в Хайденхаймі,а також у складі збірної України разом з колегами по команді зайняв п’яту сходинку у командній першості.

Українські шпажисти завершили виступи на етапі Кубка світу в німецькому Хайденхаймі.

Найдалі пройшов Ігор Рейзлін. Українець стартував одразу в турі прямого вибування завдяки своєму рейтингу FIE. В 1/32 фіналу Рейзлін переміг Йейссера Раміреса (15:12) із США, далі вибив із боротьби Ши Гаофенга (15:13) із Китаю, а в поєдинку за потрапляння у вісімку найкращих виграв у італійця Гьякомо Паоліні (15:9).

На шляху до п’єдесталу нашого шпажиста зупинив росіянин Сергій Біда. Він обіграв Рейзліна з рахунком 15:11 і став третім за підсумками змагань. Наш же фехтувальник закінчив участь у турнірі на 6-й позиції. Після цього Гран-прі український шпажист перебуває на 7-й сходинці FIE.

У командній першості збірна України в складі Рейзліна, Богдана Нікішина, Романа Свічкаря та Анатолія Герея посіла п’яту сходинку. В 1/16 фіналу українці виявились сильнішими бразильців (43:31), далі в напруженій боротьбі вирвали перемогу над Аргентиною (44:43), а в зустрічі за вихід у півфінал не впорались зі Швейцарією (31:45).

У поєдинках за 5-8-мі місця наші хлопці з мінімальною перевагою здолали Росію (33:32), а після виграли в Казахстану (45:32).