Фехтування

4-те командне місце етапу Кубку світу!

Олена Кривицька, Яна Шемякіна та Фейбі Бежури у складі збірної України з фехтування на шпагах зайняли 4 командне місце на етапі Кубку світу в Гавані! Вітаємо з високим результатом!

Жіноча збірна України з фехтування на шпагах взяла участь в етапі Кубка світу в Гавані, Куба.

В індивідуальних змаганнях найкращий результат серед українок показала Олена Кривицька. Вона розпочала виступ одразу в 1/16 фіналу, оскільки в стартовому поєдинку суперниця Олени – кубинка Ямілка Родрігез Кесада – зазнала технічної поразки. Далі наша фехтувальниця вибила з боротьби італійку Федеріку Ісолу (15:8), а в наступною бою не впоралась із румункою Аною Марією Попеску (15:10). Таким чином Олена стала 12-ю.

У командній же першості наша збірна в складі Кривицької, Яни Шемякіної, Фейбі Бежури та Ксенії Пантелєєвої зупинилась за крок до медалей етапу. В 1/8 турнірної таблиці українки перемогли німкень (45:33), а після здолали представниць Польщі (45:36). У фінал наших дівчат не пустили естонки – вони обіграли українську команду з рахунком 45:33.

Доля бронзової медалі змагань вирішилась у запеклій дуелі України та Франції. Цього разу сильнішими виявились француженки. Вони здолали нашу команду з мінімальною перевагою – 45:44.