Фехтування

Призовий кубок України з фехтування

Вітаємо Яну Шемякіну із золотою нагородою з фетування на шпагах на кубку України!

А також Дарину Варфоломєєву та Фейбі Бежуру - з індивідуальними бронзовими нагородами!

У командних змагганнях Фейбі Бежура та Олена Кривицька - перше місце, Дарина Варфоломєєва, Інна Бровко, Анфіса Почкалова та Анастасія Спас - другей місце!

Серед чоловіків Віталій Медвєдєв, Євген Макієнко та Павло Трофименко стали другими серед команд, а Володимир Станкевич, Юрій Тараненко та Ігор Рейзлін - третіми! Вітаємо хлопців!

Ярослав Степюра - другий серед рапиристів, а Дмитро Чучкало - третій!

У командних змаганнях Володимир Колтиго, Ярослав Степура, Дмитро Чучукало, Андрій Погребняк - другі!

Катерина Ченцова - друга у фехтуванні на рапірах! А також Катерина і Олександрпа Сенюта у команді "Київ-1" здобули золоту нагороду!

Олімпійська чемпіонка з фехтування на шпагах Яна Шемякіна святкувала перемогу на Кубку України в Києві.

У фіналі Шемякіна виграла в харків’янки Юлії Свистіль (15:13) і вперше з лютого цього року стала переможницею національного турніру. Бронзу змагань між собою розділили представниці Києва – Дарина Варфоломєєва, що поступилась у півфіналі Шемякіній (13:15), і Фейбі Бежура, яка програла Свистіль з аналогічним рахунком.

У командних змаганнях пальма першості залишилась за киянками Фейбі Бежурою, Поліною Кулешовою, Оленою Кривицькою та Владою Харьковою. У вирішальній зустрічі вони виявились сильнішими інших столичних спортсменок – Дарини Варфоломєєвої, Інни Бровко, Анфіси Почкалової та Анастасії Спас. Поєдинок закінчився з рахунком 45:35.

На третьому місці завершили виступ львів’янки Ксенія Пантелєєва, Дар’я Садова, Юлія Свистіль і Софія Слюсарєва.

_________________

Киянин Ян Сич розпочав сезон із перемоги на Кубку України з фехтування на шпагах.

У вирішальному бою Сич зустрівся із головною сенсацією змагань – дніпрянином Денисом Кудряшовим, який уже тривалий час не виступав на національному й міжнародному рівні. Більшість поєдинків Кудряшов виграв із перевагою в 1-2 уколи, і у фіналі поступився київському шпажисту 13:15.

Бронзовими призерами змагань стали Максим Хворост із Харкова і Руслан Тумошенко з Києва. Хворост у півфіналі поступився Сичу (9:15), а Тимошенко не впорався з Кудряшовим, закінчивши зустріч із аналогічним рахунком.

У змаганнях команд на найвищу сходинку п’єдестала піднялись представники Харкова – Євгеній Миргородський, Денис Потапенко, Роман Свічкар і Максим Хворост. У фіналі вони одним уколом – 45:44 – здолали киян Богдана Кирду, Віталія Медвєдєва, Євгена Макієнка та Павла Трофименка.

Бронза турніру дісталась також столичним фехтувальникам – Яну Сичу, Володимиру Станкевичу, Юрію Тараненку та Ігорю Рейзліну.

_______________

Львівський рапірист Клод Юнес став переможцем перших всеукраїнських змагань у сезоні – Кубку України.

У півфінальному поєдинку лідер посіву з мінімальною перевагою переміг киянина Дмитра Чучукала (15:14), а у вирішальному поєдинку здобув звитягу над іншим представником столиці Ярославом Степурою (15:11).

Зазначимо, що ще один львів’янин Максим Гаравський виграв бронзу турніру. На стадії півфіналу 21-річний рапірист не впорався зі Степурою (7:15).

У командних змаганнях львівські рапіристи продовжили збирати нагороди. У фіналі, де зустрілись «Львів-1» (Максим Гаравський, Ростислав Герцик, Данило Гойда, Клод Юнес) і «Київ-1» (Володимир Колтиго, Ярослав Степура, Дмитро Чучукало, Андрій Погребняк), сильнішою виявилась збірна з Західної України – 45:37.

Бронзу турніру здобули також представники Львова – Юрій Джус, Михайло Боднар, Олексій Стрельцов і Ігор Юрін.