Фехтування

Призові досягнення на юніорському чемпіонаті України

Вітаємо спортсменів КМШВСМ з високими досягеннями на юніорському чемпіонаті України!

У Миколаєві розпочався юніорський чемпіонат України. Ці змагання стали першими після затяжної паузи в змагальному календарі у зв’язку зі світовою пандемією COVID-19.

Першими медалі розіграли шпажисти. Киянин Павло Трофименко у фіналі індивідуального турніру з мінімальною перевагою – 15:14 – здолав іншого представника столиці Данила Гойду. Бронзовими призерами національної першості стали також київські фехтувальники – Богдан Кирда і Михайло Кублицький.

У командних змаганнях перше місце посіла збірна «Київ-1» у складі Данила Гойди, Нікіти Кошмана, Михайла Кублицького та Павла Трофименка. Срібні медалі відправились до Харкова разом із Андрієм Деркачем, Максимом Карюченком, Андрієм Опанасенком і Романом Самойловим. На третьому місці фінішували львів’яни Ростислав Білецький, Роман Кутний, Владислав Назаревич і Лев Майстренко.

Щодо жіночого турніру, то тут на найвищу сходинку п’єдесталу пошани піднялась лідерка національної збірної Катерина Чорній із Києва. У фіналі вона виявилась сильнішою уродженки Хмельницького Єви Мазур, що нині також виступає за Київ. Третіми стали харків’янка Анастасія Зеленцова та Ксенія Куштан із Ужгорода.

У протистоянні команд чемпіонський титул здобули шпажистки з «Київ-1» – Поліна Кулешова, Єва Мазур, Юлія Мукоїд і Катерина Чорній. Володарками срібла стали Крістіна Баран, Олександра Лазаренко, Ксенія Куштан і Олена Синиця зі Закарпаття. Бронзу ж виграли харків’янки Анастасія Зеленцова, Катерина Касьяненко, Ксенія Макарущенко та Юлія Явтушенко.

По матеріалам Федерації фехтування України

  • вересня 8, 2020