Кульова стрільба

Призові місця Семенко Дарії та Гриник Данила!

Вітаємо Семенко Дарію зі срібною нагородою на міжнародних змаганнях серед юніорів у вправі ПП-3, а також Гриник Данила з бронзою у вправі ГП-6 серед хлопців (кадети)!

Завершились щорічні змагання серед юніорів у місті Нітра, Словаччина. Українські стрільці, як завжди, показали гідні результати.
У перший день змагання відбувались у двох категоріях: серед юніорів (до 20 років) та кадетів (до 18 років). В особистому заліку у вправі ПП-3 серед дівчат (юніори) перемогу здобула Чучмарьова Яна, друге місце посіла Семенко Дарія, замкнула трійку лідерів Шаманова Надія. Серед кадетів у цій вправі бронзу виборола Возняк Марія-Соломія. Серед хлопців у вправі ПП-3 (юніори) золото здобув Кігітов Гліб, срібну нагороду Соловей Ігор. Серед кадетів на першу сходинку піднявся Міклухо Данило, а Копійка Роман посів третє місце. У вправі ГП-6 серед хлопців (кадети) Гриник Данило посів третє місце.
У другий день спортсмени змагались без розділення по вікових групах. У праві ПП-3 серед хлопців золото здобув Соловей Ігор, друге місце Кігітов Гліб. Серед дівчат Парфенюк Олександра піднялась на третю сходинку п'єдесталу.

По матеріалам Федерації стрільби України

  • листопада 12, 2019