Сучасне п’ятиборство

Чемпіонат України з сучасного п'ятиборства


Вітаємо Валерію Пермикіну з перемогою на чемпіонаті України з сучасного п'ятиборства у змаганнях серед жінок, а Павла Тимощенко - з перемогою у змаганнях серед чоловіків. А також Зінаїду Бартрак зі срібною нагородою змагань, а Дениса Батрука з бронзовою!

З 7-9 лютого в Києві проходив чемпіонат України з сучасного п’ятиборства.

Змагання відбувалися на традиційних локаціях українського пентатлону: плавання і фехтування - у спорткомплексі ЦСК ЗСУ, біг та стрільба – на території легкоатлетичного манежу, змагання з кінного спорту – у приміщенні спортивної бази ФСТ «Динамо» України.

У чемпіонаті взяли участь понад 100 спортсменів з Харкова, Києва, Житомира, Дніпра, Львова та Донецької області.

Переможцями в особистій першості серед чоловіків стали:

1 місце - Павло Тимощенко, м.Київ
2 місце – Гордій Березняков, м.Дніпро
3 місце - Денис Павлюк, м.Київ.

За підсумками змагань серед жінок:
1 місце – Валерія Пермикіна, м.Київ
2 місце – Зінаїда Батрак, м.Київ
3 місце – Анастасія Чижова, Київська область.

«Підсумки змагань засвідчили провідні позиції спортсменів, які є лідерами сучасного п’ятиборства в Україні. Це Павло Тимощенко, Денис Павлюк, Валерія Пермикіна і Зінаїда Батрак. В той же час ми побачили, що вагомі результаті демонструє молодь. Це Гордій Березняков та Олексій Костейчук. Зважаючи на специціку п’ятиборства, думаю, знадобиться років п’ять - шість, щоб вони мали призові місця в усіх видах програми», - зазначив головний тренер збірної команди України з сучасного п’ятиборства Юрій Мерщій.

Головний тренер також додав, що наразі національна збірна команда готується до 1 етапу Кубка світу, який відбудеться з 28 лютого по 3 березня в Єгипті. Вже відомо, що Україну на змаганнях представлятимуть Павло Тимощенко і Валерія Пермикіна. Інші учасники будуть визначені шляхом рейтингу.

http://www.fspu.org.ua

  • лютого 10, 2019