Легка атлетика

Юлія Левченко стала дев'ятою на чемпіонаті світу у Глазго

Досвідченій українській стрибунці Юлії Левченко вже втретє в кар’єрі щастить виступати на чемпіонатах світу у Великобританії. 2017 року в Лондоні вона стала срібною призеркою літнього чемпіонату світу. А 2018 року у Бірмінгемі була п’ятою на ЧС у приміщенні.

У Глазго Левченко стартувала з висоти 1,84. А от висота 1,88 стала фатальною для Левченко – не взявши її у трьох спробах, українка завершила змагання на 9 місці.

Нагадаємо, найкращий результат сезону Юлії Левченко складає – 1,92 з ним вона виграла чемпіонат України в Києві.   А особистий рекорд 26-річної атлетки – 2,02.

Юлія Левченко поділилась своїми емоціями після виступу на чемпіонаті світу за стрибків у висоту в приміщенні. Її слова цитує Суспільне Спорт:

"Я трошки була в трансі, бо просто хотілося поборотися, хоча б спробувати побути в оцій змагальній атмосфері. От коли ти виходиш у міксзону і можеш сказати, що я боролася, намагалася, зробила так і так. А я вийшла у міксзону і навіть реально не розуміла, що мені відповісти.

Бо я наче тільки так транзитом пройшла сектор і одразу в міксзону. Прикро, бо я навіть не знаю... Мені дуже хотілося забути це і просто не згадувати, йти далі" – сказала українка.