Легка атлетика

Ірина Геращенко - четверта, Юлія Левченко - восьма на Олімпійських Іграх

Ірина Геращенко стрибнула 1,98 м і зайняла четверте місце на Олімпійських Іграх. Юлія Левченко стрибнула 1,96 м, вона восьма.

Вітаємо дівчат з високими результатами!

По матеріалам ФЛАУ

Ірина Геращенко до висоти 2.00 метри трималася в першій трійці. Більше того, друга спроба була настільки близькою до успіху!.. Але поки що встановити особистий рекорд їй не вдалося. Вона четверта (1.98 м).

«Подолати два метри, напевно, завадило сильне бажання. У мене ще є старти. Гадаю, все вдасться, – сказала Ірина Геращенко в інтерв’ю UA Перший. – Вдячна всім за те, що вболівали. Прошу вибачення в усіх, хто витратив нерви, підтримуючи мене. Сьогодні дерев’яна медаль, але їй я також рада. Хоча й прикро водночас – значить, дівчата були сильніші».

У Юлії Левченко, яка як і Геращенко тренується в Ірини Пустовойт, був надзвичайно складний рік, але попри це вона зуміла не просто потрапити на Олімпійські ігри, а й увійти до фіналу та стати в ньому восьмою, показавши найкращий результат нинішнього сезону – 1.96 м.

«Це був складний сезон. Дуже щаслива, що опинилася на Олімпійських іграх. На мене ніхто не тиснув, я отримувала задоволення від змагань. І хоч рік був жахливий, робила все, що могла, працювала з повною віддачею, але так склалося по сезону, що не змогла реалізувати все, що напрацювала», – розповіла Юлія Левченко після виступу UA Перший.

  • серпня 18, 2021