Легка атлетика

ABAF у приміщенні

На Чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF), який відбувся у Стамбулі 20 лютого, спортсмени КМШВСМ показала високі результати.

Яна Гладійчук з другої спроби перелетіла планку на висоті 4.60 метрів, встановила рекорд чемпіонатів і перемогла зі стрибків з жердиною.

Бронзу з бігу на 60 метрів з бар’єрами Україні приніс Богдан Чорномаз. Кількома днями раніше на змаганнях пам’яті Миколи Батруха й Бориса Юшка в Києві він виконав норматив на чемпіонат Європи в приміщенні, а в Стамбулі знову максимально наблизився до цього результату. 7.89 с забезпечили йому третє місце.

Ганна Чубковцова посіла шосте місце (8.37 с) з бігу на 60 метрів з бар’єрами.

Марія Сіней була шостою з потрійного стрибка (13.19 м). Марія Мокрова замкнула вісімку фіналісток з бігу на 60 метрів (7.73 с). Зазначимо, що у забігах Марії вдалося показати кращий час – 7.65 с.