Академічне веслування

Неймовірний виступ Євгенії та Дарини на чемпіонаті світу з прибережного веслування

Вітаємо Євгенію Довгодько та Дарину Верхогляд, які здобули золото у складі парної четвірки зі стерновим та бронзу у жіночій двійці на чемпіонаті світу з прибережного веслування на атлантичному узбережжі у 2021 році у м. Оейраш, Португалія

Рекордна кількість екіпажів прийняла участь у чемпіонаті світу з прибережного веслування на атлантичному узбережжі у 2021 році. Оейраш, Португалія приймала гостей із 34 країн, серед яких були представники Японії, Нової Зеландії та Сполучених Штатів Америки. Три дні змагань та сім різних класів човнів забезпечили 700 учасникам різноманітними умовами у цьому захоплюючому форматі веслування.

Перше золото чемпіонату дісталося жіночій четвірці з України, що складалася з досвідчених веслувальниць, включаючи учасницю двох олімпіад та багаторазову рекордсменку з веслування у приміщенні - Олену Буряк. Дві спортсменки із цієї ж четвірки, Євгенія Довгодько та Дарина Верхогляд, пізніше цього дня здобули бронзу у жіночій двійці, поступившись українським співвітчизницям Катерині Дудченко та Анастасії Коженковій, які здобули золото.

По матеріалам Національної федерації з академічного веслування

  • жовтня 18, 2021