Європейські ігри (легка атлетика)

Monday, 01 July 2019 14:15
Вітаємо спортсменів КМШВСМ з успішним виступом на Європейських іграх у змаганнях з легкої атлетики!
Тетяна Мельник  - золота нагорода у змішаній естафетній команді 4х400 м!
Яна Качур - золота нагорода у змішаній естафеті в гонці переслідування!
 
А також вищезгаданих дівчат та Христину Стуй з командною перемогою на змаганнях!
 
Перше золото і максимальні 12 очок у скарбничку команди Україні принесла змішана естафетна команда 4х400 метрів. Данило Даниленко, Тетяна Мельник, Анна Рижикова і Станіслав Сеник промчали дистанцією за 3.17,31 хв, не залишивши жодного шансу суперникам ані у своєму матчі, ані за підсумком чотирьох.
Україна виграла Європейські ігри у змаганнях з легкої атлетики і до п'яти особистих медалей додала ще й командне золото. 
_____
Переможцями стала і змішана естафетна команда України в гонці переслідування у складі Євгена Гуцола, Ольги Ляхової, Олексія Позднякова і Яни Качур (4.25,02 хв).
_____
... шосте місце з повторенням найкращого результату сезону з бігу на 100 метрів Христини Стуй (11,69 с).
_____
Фінал Європейських ігор у змаганнях з легкої атлетики, які проходять за форматом DNA - Динамічна нова легка атлетика - почався для збірної України з перемоги. Старт на дистанції 100 метрів був не за Сергійєм Смеликом, проте по ходу дистанції він продемонстрував і характер, і жагу до перемоги, і не лише наздогнав суперників, а й першим перетнув фінішну лінію. 10,44 секунди для Смелика – і перші 12 очок вже у скарбничці української команди.
 
У змаганнях зі стрибків у довжину Україну представляла Марина Бех-Романчук. Першу дуель вона виграла з результатом 6,52 метри, другу – з результатом 6,46 метрів. Переможним для неї став і фінал за перше місце! Бех-Романчук змагалася зі своєю основною конкуренткою білорускою Анастасією Мирончик-Івановою і перемогла її з результатом 6,79 метрів, принісши команді ще 12 очок.
 
Христина Стуй фінішувала третьою з бігу на 100 метрів (11,79 с) і додала ще вісім очок нашій команді. Україна продовжує утримувати лідерство у фіналі.
 
Ганна Гацько-Федусова у першій дуелі з метання списа поступилася білорусці Татьяні Холодович, завершивши її з результатом 51,91 м. Натомість перемогла у другій дуелі (54,64 м) - з італійкою Сарою Джемай. Такий виступ дозволив українці у фіналі боротися за третє місце. Її суперницею стала чешка Ірена Седіва. Цей поєдинок завершився саме на її користь (58,46 м). У Ганни 53,25 м і четверте місце.
 
Українська змішана етафетна команда 4х400 метрів у складі Данила Даниленка, Тетяни Мельник, Анни Рижикової і Олега Миронця фінішувала другою, на фініші поступившись чехам лише сімома сотими секунди. Час українців - 3.19,28 хв. Проте саме українці продовжують утримувати перше командне місце у фіналі.
 
На дистанції 110 метрів з бар'єрами Артем Шаматрин фінішував третім (14,05 с - найкращий результат сезону). За три види до завершення фіналу Україна у командному заліку залишається першою.
 
Анна Плотіцина фінішувала третьою з бігу на 100 метрів з бар'єрами (13,14 с). Білорусь після перемоги Ельвіри Герман (12,86 с) скоротила відрив від України у командному заліку до двох очок.
 
Андрій Проценко у першій дуелі зі стрибків у висоту замовив 2,16 метрів і, подолавши її, отримав перші три очки. А от у другій планка після його стрибка на 2,19 м не встояла, та це не завадило йому вийти у фінал, у якому він боровся за перемогу з білорусом Максімом Нєдасєковим. Проценко замовив 2,24 м, Нєдасєков - 2,25 м. Проценко відмінно виконав свій стрибок, проте те ж саме зробив і Нєдасєков, тим самим принісши Білорусі на два очка більше, ніж Андрій, що дозволило його команді зрівнятися за очками у командному заліку з нашою збірною.
 
Команда-переможниця Європейських ігор визначалася у гонці переслідування - змішаній естафеті 800-600-400-200 метрів за системою Гундерсона. Українці і білоруси стартували разом. На першому етапі за нашу збірну, які на попередніх етапах біг Євген Гуцол. Естафету Ользі Ляховій він передавав майже одночасно з білорусом Яном Сломою. Не вдалося збільшити перевагу і після другого етапу. На третьому етапі Олексій Поздняков відразу наростив швидкість і зумів дещо збільшити відрив від білорусів, а Яна Качур утримала лідерство і привела Україну до перемоги у Європейських іграх (4.27,14 хв). Білоруси другі (4.27,81 хв). Трійку призерів замкнула збірна Німеччини.
По матеріалам ФЛАУ
JoomShaper