Чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій

Sunday, 17 February 2019 11:50
Вітаємо Тетяну Мельник з перемогою в естафеті 4х400 м на чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій! А також Яну Качур та Ганну Чубковцову зі стрібними нагородами з бігу на 60 метрів та з на 60 метрівці з бар'єрами відповідно!

На чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) у приміщенні українці виграли сім медалей – чотири золоті і три срібні. Змагання 16 лютого приймав Стамбул.

Золоту крапку у виступах українців поставила жіноча естафетна команда 4х400 метрів. Катерина Климюк, яка бігла на першому етапі, захопила лідерство і надалі наші спортсменки – Тетяна Мельник, Анастасія Бризгіна й Анна Рижикова – його лише нарощували. У результаті, українська четвірка перемогла з часом 3.33,76 хв, що майже дев’ять секунд швидше, ніж у команди Румунії.

Яна Качур у фіналі з бігу на 60 метрів стала другою з часом 7,35 с.

Ганна Чубковцова на старті 60-метрівки з бар’єрами програвала суперницям, проте на другій половині дистанції зуміла надолужити втрачене і на фініші була другою (8,24 с). Наталія Ручківська посіла п’яте місце (8,36 с).